O firmie

Torty spełniające marzenia!

Pracownia Tortów Artystycznych powstała z pasji, która towarzyszy mi nieprzerwanie od ponad pięciu lat. Zaczęło się niewinnie od oglądania programów kulinarnych i pierwszych prób oswojenia masy cukrowej. Myśl o własnej pracowni tortów pojawiła się naturalnie – chciałam stworzyć miejsce, w którym połączę sztukę z dobrym smakiem. Tworzę torty artystyczne na każdą okazję, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, dzięki której nieustannie powstają nowe powody do świętowania. Wychodzę jednak z założenia, że wiedza to podstawa, dlatego tortowa praktyka jest moją codziennością. Do pieczenia wykorzystuję składniki pochodzące od lokalnych producentów lub zebrane z mojego ogródka (między innymi maliny i lawendę). Jeśli jest to niemożliwe, kupuję ekologiczne produkty o sprawdzonej jakości, ale nie mam też oporów, by sięgnąć po lubiane przez wielu ciasteczka Oreo. Każdy element jest jadalny – od ręcznie robionych figur po kwiaty. W Pracowni Tortów Artystycznych korzystam z wiedzy i doświadczenia cukierników, dzięki którym torty zyskały nową jakość.

Co mnie wyróżnia?


Świetny smak!

We wszystkie torty, które tworzę angażuję całe swoje serce, mając na uwadze, że wygląd zewnętrzny jest tak samo ważny, aniżeli smak. W ten sposób powstaje połączenie idealne!


Wszystkie okazje

Uważam, że w mojej pracowni mogą powstać torty na różne okazje, od ślubu poprzez komunię i chrzciny, a także zwykłe urodziny czy wieczór panieński. Wszystko jest kwestią okazji!


Słodkie ceny

Mam świadomość, że to ważne, ale jest to tak słodkie i zachwycające jak moje torty! Cenię najwyższy stosunek jakości do ceny.

Za drzwiami pracowni....

To miejsce powstało z pasji do stworzenia czegoś wyjątkowego. “Dzieła sztuki”, które powstają w mojej pracowni są połączeniem duszy artystycznej oraz miłości do słodkości. Zaskocz swoich gości tortem, który będzie inny niż wszystkie!

Zostaw wiadomość